• top_sponsored_JLR

Συμμετοχές

Οι συμμετέχοντες στο Olympic Yacht Show
ΕΤΑΙΡΕΙΑWEBSITESTAND N.
7764 MARINE77764 Marine83
Ζώης Ευσταθίου www.zois.gr 59-60
Amaltheia Marine www.amaltheiamarine.gr 55-56
American Marine www.americanmarine.gr 11
Atalanta Marinewww. atalantamarine.com 27-28
Athenian Yachtswww.athenian-yachts.gr 16-17
Athens Medical Group www.iatriko.grPremium Medical Partner
Begnis Catering, Premium CatererBegnis CateringPremium Catering Partner
Boat Wrapping www.boatwrapping.gr 67
Brooks Brothers Brooks BrothersENTRANCE - Premium Apparel Partner
CM TIME PASSION LTD cmtimepassion.com100
Crossworld Marine Services61-62
D. Koronakis SA www.koronakis.gr47-48
DIMITRIADIS ACTION & LIFESTYLE DISTRIBUTION www.dimitriadis.com.gr101
Ekka Yachtswww.ekkayachts.com18-20
Elgen Yachting www.elgenyachting.com 5-6
Elinoil www.elin.gr51
Elvstrom Sails Greece / AP Sails

www.apmarine.gr73
ERMA FIRSTErma First 66
Eval www.eval.gr 72
Fast Sailing www.fastsailing.gr13
First Quality Yachtswww.fqyachts.com 31-36
Furuno Hellas www.furuno.gr 41-42
Hellenic Coastguard69
Hellenic Community of MonacoSupporter
Hellenic Entrepreneurs Association (EENE) Supporter
ID Yachts www.idyachts.com 71
Istion Yachting www.istion.com 23-24
Jaguar Land Rover, Platinum & Title Sponsorwww.jaguarlandrover.comJLR PAVILLION
JOHN GIOULOUNTAS-PROFESSIONAL PAINTWORKSwww.johngioulountas.com 7
KAFEA TERRA www.illyshop.gr45
Leadmar www.grandboats.gr68
Maritime Ventures www.maritimev.com21-22
Marvel Ribs www.marvel.gr70
MEKY www.meky.gr 52-54
Metropolitan College | Maritime AcademyMetropolitan College | Maritime AcademyEducational Partner
Motocraft SAwww.motocraft.gr57
MYCROWN COLLECTION50
Navi Oceandiswww.navioceandis.com 76-77
Nordic Marinawww.nordic-marina.gr 10
Okeanis Yachtswww.okeanisyachts.com 15
Olympic Marine www.olympicmarine.gr 37-38
Olympic Ribs www.olr.gr 81-82
Pantaenius Yacht Insurance | Bronze Sponsor www.pantaenius.gr 14
Pennie / Kimisoowww.pennie.gr
www.kimisoo.com
63
Praxis Yachts www.praxisyachts.gr 8-9
Rafnar Hellaswww.rafnar.gr 78
Ribco Marinewww.ribcomarine.com 79
Riginos Yachts www.riginosyachts.com 84-87
ROCK MARINEwww.rockmarineboats.com 74
Rouchotas www.rouchotas.com 25-26
Skipper-BSK Boats www.skipper-bsk.com 75
Status Yachtswww.status-yachts.com39-40
Sunseeker Hellas www.sunseeker-hellas.gr 46
Synergy Yachtswww.synergyyachtsales.com 12
Technohull SAwww.technohull.com 49
Thrace Labea www.thracelabea.gr 1-4
Vemar Yacht Coatingswww.vemarcoatings.com 29-30
Vernicos Yachtswww.vernicosyachts.com 43-44
X-Yachtingwww.x-yachting.com P-4
Yacht Club - All day Bar RestaurantFine Dining Partner
Yachtech www.yachtech.gr 58
Yamaha – Moτοδυναμική ΑΕΕwww.motodynamics.gr64-65
Orimasis www.orimasis.gr64-65

Ο κατάλογος των συμμετεχόντων θα ενημερώνεται συνεχώς

Οι μεγαλύτερες εταιρείες του χώρου δίνουν δυναμικό παρών
στο χερσαίο και στο πλωτό τμήμα του show.

Για την συμμετοχή σας στο Olympic Yacht Show στείλτε μας ένα αίτημα στο e-mail
booking@olympicyachtshow.gr

    Προτιμήσεις Ιδιωτικότητας 

    Όταν επισκέπτεσθε τον ιστότοπο, αποθηκεύονται μικρά αρχεία κώδικα (cookies) στον φυλλομετρητή σας, που βοηθούν απαραίτητες λειτουργίες για την ορθή απεικόνιση του ιστότοπου και άλλες χρήσιμες λειτουργίες για τον έλεγχο της επισκεψιμότητας και την χρήση του από τους επισκέπτες. Παρακάτω μπορείτε να δείτε τα cookies που χρησιμοποιούνται και να ρυθμίσετε την χρήση τους.  Θα πρέπει να σημειωθεί ότι απενεργοποιώντας κάποιο cookie εμποδίζεται η σωστή λειτουργία κάποιων διαδικασιών του ιστότοπου κατά την επίσκεψή σας και υποβαθμίζεται ενδεχομένως η εμπειρία από την περιήγησή σας.

    Click to enable/disable Google Analytics tracking code.
    Click to enable/disable Google Fonts.
    Click to enable/disable Google Maps.
    Click to enable/disable video embeds.
     

     

    Αυτό το website χρησιμοποιεί cookies, κυρίως από υπηρεσίες τρίτων. Ορίστε τις προτιμήσεις ιδιωτικότητας που επιθυμείτε ή/και συμφωνείστε στην χρήση των cookies.

    Olympic Yacht Show